Nowe testowanie + usprawiedliwienie :)

Hej  :)Dawno mnie tu nie było, za co oczywiście bardzo przepraszam....ale mam nadzieję, że mnie zrozumiecie. Sesja mi się szybciej zaczęła....w zasadzie możne powiedzieć, że jest już prawie po wszystkim :) Czekam na wyniki kilku egzaminów i mam ferieeeee :)


Ostatni czas był bardzo wyczerpujący. Dużo się działo. Masa nauki, pełno projektów, sprawozdań, pisanie pracy...
Czasami nie wiedziałam za co się zabrać. Pamiętacie poprzedni wpis? Mówiłam wam o programie wspomagający pamięć- Akademia Umysłu PAMIĘĆ 2- KLIK. A tu znajdziecie link do recenzji - KLIK. W grze byłam coraz lepsza. Zastanawiałam się czy te umiejętności przełożą się na realne życie. I powiem wam szczerze- to, co się stało zaskoczyło mnie...POZYTYWNIE :)

Z dnia na dzień miałam do napisania 2 prace, naukę na koło, a do tego musiałam jeszcze przedstawić jeden temat. Wiecie....czasami trzeba wybierać co jest ważniejsze. Ja napisałam 2 prace i nauczyłam się na kolokwium. Zrobiłam prezentację z tego tematu, który miałam prezentować...ale był jeden problem- jeśli chciałam mieć więcej niż 3 za to, co zrobiłam nie mogłam czytać swojej prezentacji. Musiałam mówić z pamięci i ewentualnie posiłkować się kartkami. Czasu coraz mniej, ja chora i zmęczona...ale 3 nie chciałam. Przeczytałam temat ze trzy razy. Pomyślałam sobie: "No trudno, co ma być to będzie...najwyżej poprawię ocenę" Następnego dnia poszłam na zajęcia, napisałam koło, oddałam prace. Nadszedł czas na prezentację. Wychodzę na środek, patrzę na grupę, patrzę na kartki i...olśniło mnie  :P Powiedziałam wszystko. Kartki leżały na ławce, wcale ich nie potrzebowałam :D Chyba nie muszę mówić, że dostałam 5? :) Poza tym zauważyłam, że nauka idzie mi coraz szybciej. Nawet zagadnienia, których nie rozumiałam, czy tematy, które mnie nie interesowały wchodzą mi lepiej do głowy :)

Niedawno kurier dostarczył mi kopertę, a w niej znalazłam kolejny program.

Tym razem: Szybkie czytanie 2 :)
Jestem bardzo ciekawa jak spisze się ten program  :) Już się nie mogę doczekać aż zacznę testy  :)

Zapowiada się bardzo ciekawie:

Pamiętejcie, że na stonie http://www.akademia-umyslu.pl/ wciąż trwa zabawa w Noworoczne Postanowienia :) Każde kliknięcie POSTANAWIAM powoduje naliczenie 30% rabatu na wszystkie produkty z serii Akademia Umysłu :D
Miałyście już ten program? Jesteście zadowolone? 


A jak wam idzie sesja? Jak tam koniec semestru? 

Ja już znikam :) Obiecuję, że teraz będę się częściej pojawiać :) 
Trzymajcie się i do następnego :***
22 komentarze:

 1. Miałam i byłam zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 2. będziesz zadowolona z tego testowania ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie niestety sesja nadal trwa, ale nie poddaję się :)
  Miłego testowania ;]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzymam za Ciebie kciuki!! :) Powodzenia :)

   Usuń
 4. Ja się chętnie dowiem jak się sprawdził,przyda mi się :) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. jestem ciekawa tych testow!:))

  OdpowiedzUsuń
 6. miałam 1 i byłam zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie korzystam z tych programów, ale Tobie gratuluję i życzę udanych testów:)

  OdpowiedzUsuń
 8. "Szybkiego czytania" akurat nie znam

  OdpowiedzUsuń