Witam w Nowym Roku :)

Hej!!! :) 

No, to mamy Nowy Rok. Mam nadzieję, że wszyscy świetnie bawiliście się, przyznam szczerze, że mimo kilku nieoczekiwanych zwrotów to był udany sylwester :)

Wczoraj większość dnia spędziłam w łóżku-  śpiąc :) Dziś jestem za to pełna energii, która mam nadzieję, że będzie utrzymywać się przez cały rok :)

Jakieś postanowienia noworoczne? Ja raczej nie mam. Co ma być, to będzie. Wiem czego chcę i do tego będę dążyć...ale te cele są już od dawna w mojej głowie  :) I oczywiście staram się je realizować. 

Dziś przychodzę do was z recenzją. Jakiś czas temu otrzymałam do testowania rajstopy firmy Lida.

Najpierw te trzy pary:


 A następnie otrzymałam jeszcze jedną parę:Jak widać otrzymałam różne kolory, więc nie było problemu z dopasowaniem ich do stroju :)

Są to cienkie rajstopy- średnio kryjące, ale wykonane naprawdę dokładnie. Ja mam to szczęście, że jeśli chodzi o tego typu rajstopy zaraz...a to gdzieś zaciągnę, a to zahaczę, a tu oczko poleci....dlatego noszę w torebce dodatkową parę  :P Z tymi było inaczej. Dodatkowa para została nietknięta. 


Górna część jest grubsza, dobrze dopasowuje się do ciała. Jest bardzo rozciągliwa, nie spada, nie zsuwa się. Rajstopy są bardzo wygodne, nic nie uciska, "nie gryzie", w zasadzie zapomina się, że ma się je na nogach :) Nie lubię jak rajstopy mnie obciskają, stają się dla mnie wtedy niewygodne. W tych niczego takiego nie zauważyłam. Rajstopy są bardzo rozciągliwe, a po praniu wracają do początkowej formy. Jestem dość wysoka i miałam problem z takimi rajstopami, bo zazwyczaj były na mnie za krótkie albo ciągle się zsuwały. Tu możecie być spokojne :) Opcja: "podciągnie rajstop co 5 minut"- wyłączona  :)
Wszystkie cztery pary spełniły moje oczekiwania. Każda para była tak samo wygodna. Doskonale przylegają do skóry. Są miękkie i delikatne, a przede wszystkim bardzo wytrzymałe :)
Już pierwszego dnia użytkowania dowiedziałam się jak mocne są te rajstopy :P Nie pytajcie jak to zrobiłam, ale wracając któregoś dnia do domu- miałam mały wypadek na schodach :P Schody wejściowe były jeszcze wtedy betonowe....byłam pewna, że rajstopy tego nie przetrwają....a co się okazało? Rajstopy całe, a kolano skaleczone  :P

W swojej ofercie firma Lida ma produkty nie tylko dla kobiet puszystych i o niestandardowych wymiarach, ale także dla kobiet w ciąży oraz dla mężczyzn :)

A oto strona, na której można zobaczyć asortyment firmy KLIK 

Ok, dziś to wszystko :)
Trzymajcie się i do następnego :***
9 komentarzy:

 1. Nie lubię nosić rajstop ;P
  Ale świetna recenzja ;)
  zapraszam do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Także nie lubie rajstop ;d
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)
  booksloovers13xd.blogspot.com - o książkach
  moviesloovers.blogspot.com - o filmach

  OdpowiedzUsuń
 3. Zostałaś nominowana u mnie na blogu do Liebster Award.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. nice tights!

  X Jenny
  Rocknrollerr.com

  Win a pair of velvet leggings on my blog!
  http://www.rocknrollerr.com/2013/01/give-away-black-velvet-leggings.html

  OdpowiedzUsuń
 5. lovely! <3
  following you now, hope you'll follow back!

  OdpowiedzUsuń