Filtrujemy :)

Hej  :D 

Jak wam dzień mija? Mi bardzo dobrze. Dziś Lany Poniedziałek, więc pozostając w temacie chciałam opowiedzieć wam o filtrze, który w mojej łazience gość już pewien czas. 


Nie wiem jak jest u was, ale na moje ciało twarda woda bardzo źle działa. Skóra jest szorstka i wysuszona. Oczywiście używam wszelkiego rodzaju mazidła i balsamy, by nawilżyć skórę. Jednak póki woda nie jest taka, jaka być powinna- wszelkie produkty nie będą działały w 100% dobrze. 
 

Filtr był zafoliowany. Jest niewielki i bardzo lekki. Wygląda bardzo fajnie. Nie odznacza się w łazience. Wpasował się w otoczenie. Montaż jest bardzo łatwy.
 Producent zaleca wymianę filtra co 6 miesięcy. Filtr można zamontować w dwóch miejscach: 
- między baterią prysznicową a wężem
- między wężem a prysznicem

Powiem wam, że filtr jest na tyle lekki, że niezależnie od miejsca montażu- nie będzie wam przeszkadzał w codziennych czynnościach. Filtr nie zmienia ciśnienia wody. 


Już po kilku dniach zauważyłam zmiany. Skóra, która wcześniej była strasznie wysuszona- w końcu się uspokoiła. Jeśli chodzi o włosy, to tu również nie mam zastrzeżeń. Nie puszą się, nie są takie sztywne. Mam też wrażenie, że produkty do mycia lepiej się pienią. 
 
Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego maleństwa. Świetnie się spisuje. Zauważyliśmy także, że zmniejszyło się osadzanie kamienia. Filtr pasuje do standardowych typów słuchawek prysznicowych. Woda zmieniła się na lepsze. Skóra świetnie zareagowała na taką zmianę. Krótko mówiąc- rewelacja.Miałyście może taki filtr?
Co sądzicie o takich wynalazkach?

http://fitaqua.pl/

Na dziś to tyle. 
Trzymajcie się i do następnego :***

11 komentarzy:

 1. też go używam, nawet od kilku miesięcy .

  OdpowiedzUsuń
 2. Widziałam to cudo u Leona który zachwalał ów filtr

  OdpowiedzUsuń
 3. Słysząłam i czytałam o tym cudzie już parę razy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy raz słyszę o tym cudzie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Filtr się u nas sprawdza :) Łatwy montaż, wystarcza na pół roku i najważniejsze u nas działa tak jak to opisuje producent - skóra odetchnęła z ulgą. Takie produkty warto polecać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Taki filtr to fajna sprawa i warto w niego zainwestować :)

  OdpowiedzUsuń