Dotarłam do celu :)

Hej :D 

Jak wam dzień mija? Dziś chciałam opowiedzieć wam o pewnej aplikacji, dzięki której zawsze docieram do celu :D Ja w ostatnim czasie całkiem sporo podróżuję- zarówno w pracy, jak i dla przyjemności. Tym bardziej dobra nawigacja- to podstawa :D Navitel to firma, która tworzy sprzęty i programy nawigacyjne.


Ja oraz moim bliscy mogliśmy wypróbować aplikację Navitel. Vouchery z kodami i kilkoma drobiazgami dotarły do mnie bardzo szybko. Instalacja przebiegła bezproblemowo. Wszystko jest opisane i wyjaśnione. I już po chwili mogłam się cieszyć dożywotnią licencją na moim telefonie.Jestem bardzo zadowolona z tej apki. Działa także w trybie offline. Co mnie osobiście bardzo cieszy. Nawigacja jest bardzo dokładna. Wszystko jest przejrzyste. Lektor- Zbigniew Urbański- umila swoim głosem wspólną podróż. Na mapach wszystko jest dobrze oznaczone. Dodatkowo otrzymujemy informacje pogodowe oraz różnego rodzaju ostrzeżenia, tj: ograniczenia prędkości, fotoradary.


Mapy ukazują się nam w formacie 3D. Bardzo fajna jest też możliwość planowania trasy. Numery budynków są widoczne na mapie. Tak samo jak punkty zainteresowania- czyli różnego rodzaju restauracje, sklepy. Tak jak wspomniałam- Navitel informuje nas o wydarzeniach drogowych. Mamy tutaj również asystenta zmiany pasów. Punkty i trasy możemy zapisywać. Całość świetnie działa. Nigdy nie miałam problemów z tą nawigacją. Zawsze docierałam do celu. Taka aplikacja to dla mnie prawdziwy skarb. Z resztą osoby, które testowały ze mną nawigację są tak samo zadowolone. Aplikacja się nie zacina. Mapy są przejrzyste, lektor przyjemny. Aplikacja nie zjada aż tak bardzo baterii. Dodatkowe opcje są również bardzo przydatne. Całość działa zarówno w trybie online, jak i offline. Cena jest bardzo przystępna. Płacimy raz i mamy dożywotnią licencję. Dla mnie rewelacja! 

Korzystacie z nawigacji?
Znacie firmę Navitel?

https://navitel.cz/pl


Na dziś to tyle. 
Trzymajcie się i do następnego :*** 

17 komentarzy:

 1. Fajnie, że działa też offline :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie rozwiązanie to ja rozumiem, niestety darmowe nawigacje nie zawsze są aktualizowane na bieżąco

  OdpowiedzUsuń
 3. super. ;) ja odkąd mam nawigację w aucie też wszędzie docieram zawsze. ;) wcześniej mój chłopak mnie nawigował, ale staram się też jeździć gdzieś dalej sama ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aktualnie mi nie potrzebna, ale mam nadzieje, że gdy mi się przyda to sobie o niej przypomnę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam apki, ale zwykle i tak trafiam - "na azymut". ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajna alternatywa dla tych , którzy nie mają nawigacji w samochodach :)I fajne jest to, że działa w trybie offline! Może córce taką sprawię ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wygląda świetnie :) Dla osoby z samochodem... świetna alternatywa :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Z moim brakiem orientacji w terenie to super gażet :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja tak samo jak Una zawsze na azymut, ale z pewnością przyda się tym, którzy sporo spędzają za kierownicą, tylko dla facetów zmieniłabym głos na jakiś bardziej kobiecy!

  OdpowiedzUsuń
 10. Przydatny gadżet w podróży  OdpowiedzUsuń
 11. Z chęcią poznam tę aplikację, bo często mam problem z dotarciem do celu ;)

  OdpowiedzUsuń