Owocowo :)

Hej :) 

Dziś chciałam opowiedzieć wam troszkę o paczce Ambasadora Le Pettit Marseillais. W opakowaniu znajdowały się żele, dwa dezodoranty, list i książeczka z przewodnikiem :)Do przetestowania miałam dwa zapachy: Biała brzoskwinia i nektarynka, a także Kwiat pomarańczy. Żele zapakowane w przyjemne dla oka opakowania. W środku znajduje się 250 ml produktu. Zamknięcie typu klik- bezpieczne dla paznokci. Produkty pięknie pachną. Zapachy są delikatne, bardzo przyjemne. Żele świetnie się pienią- przez co są bardzo wydajne. Łatwo się spłukują. Zapach przez jakiś czas utrzymuje się jeszcze na ciele. Skóra jest dobrze oczyszczona. Żele nie wysuszają. Ja jestem z nich bardzo zadowolona. Czas na dezodoranty :) Opakowanie typowe dla tego typu produktów. Atomizer działa bez zarzutu. Szata graficzna prosta i przejrzysta. W środku znajduje się 200 ml produktu.


Linia zapachowa bardzo mi się podoba. Te produkty świetnie współgrają z powyższymi kosmetykami. Dezodoranty nie pozostawiają śladów, skutecznie działają. Dobrze sobie radzą- neutralizują nieprzyjemny zapach i na długo dają uczucie świeżości. Skóra nie jest podrażniona.


Ja testowałam te produkty razem z mamą. My jesteśmy zadowolone z tych kosmetyków. Linia zapachowa jest bardzo przyjemna. Kosmetyki bardzo dobrze się u nas sprawdziły. Opakowania są poręczne, cena atrakcyjna, a jakość jak najbardziej na plus. Chętnie sięgamy po produkty tej marki.


Znacie produkty tej marki? 
Lubicie ich kosmetyki?

Na dziś to tyle. 
Trzymajcie się i do następnego :***

3 komentarze: