Uzdrawiająca moc umysłu :)

Hej :D 


Dziś przychodzę do was z trzecią książką Hamiltona. Poprzednie pozycje wywołały spore zainteresowanie. Więc ciekawa jestem  co powiecie o tej książce


Z poprzednich książek dowiedzieliśmy się, że umysł ma ogromne możliwości. Możemy zarażać innych pozytywnym nastawieniem, możemy przyciągać do siebie przyjemne sytuacje i zdarzenia. A co z uzdrawianiem? 
Książka podzielona jest na 3 części. Według mnie cześć druga jest najciekawsza. Autor wspomina także o efekcie, o którym słyszał chyba każdy. Mowa oczywiście o efekcie placebo. Porusza też temat pozytywnego myślenia i wpływu emocji na naszą egzystencję. 

Na studiach miałam jednego wykładowcę, który często wspominał o afirmacji i wizualizacji. Mówił nam, że po przebudzeniu, a także przed snem- staje przed lustrem i przekazuje sobie pozytywne informacje :) Co to znaczy? Najprościej mówiąc wmawia sobie i wyobraża pewne zdarzenia i sytuacje.Część druga- tak jak już wcześniej wspominałam- mnie zaciekawiła najbardziej. Hamilton umieścił w
książce prawdziwe historie, które mają nas utwierdzić w tym, jaką mocą włada nasz umysł. I szczerze? Wow. Byłam pod dużym wrażeniem.Hamilton w ostatnim rozdziale wspomina o miłości. Według niego miłość również działa cuda. Człowiek kochany może zdziałać o wiele więcej. Czyż nie? 


Książki Hamiltona są ciekawe. Wszystko przekazywane jest nam w sposób prosty i zrozumiały. Przekaz jest czytelny. Jeśli macie chwilę czasu i lubicie takie książki, to serdecznie polecam: Uzdrawianie ciała za pomocą umysłu.

http://www.studioastro.pl/

Na dziś to tyle.
Trzymajcie się i do następnego :*** 

10 komentarzy:

 1. Zainteresowałaś mnie tą książką, chętnie dowiedziałabym się co umysł potrafi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam te książkę w domu a nawet do niej nie zajrzałam! Kiedyś to zmienię, jak mnie złapie nuda

  OdpowiedzUsuń
 3. chętnie kiedyś po nią sięgnę, lubię książki dające pozytywną energię, wiarę w siebie.

  OdpowiedzUsuń
 4. zawsze myślę pozytywnie, a i tak wszystko źle. moze coś nie tak robię jednak? chyba sięgnę po tą książkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Coś jest w tym pozytywnym myśleniu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja wiem że nasz umysł ma niesamowitą moc i to chyba książka której sama bym sobie nie kupiła ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. ciekawa treść, faktycznie chyba wszystko zaczyna sie od mysli

  OdpowiedzUsuń